Taşıma ve Teslimat

Sitemizden sipariş verildikten sonra 24 saat içinde ürününüz MNG Kargo şirketine verilmektedir, MNG Kargo ürünüzü sistemine eklediğinde sipariş verirken hangi numara tarafımıza iletildiyse o numaraya mesaj gitmektedir ve gelen mesajda ürününüzün kargo takip kodu bulunmaktadır. Kargo takibinizi MNG Kargonun web(www.mngkargo.com.tr) sitesinden yapmanız gerekmektedir ya da MNG Kargo'nun müşteri hizmetlerini(444 06 06) arayarak kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Ürünleriniz sizlere MNG Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslimatı gerçekleştirilmektedir. MNG Kargonun sizlere ürünlerinizi hızlı teslimat yapabilmesi için çalışıyorsanız iş adresinizi sisteme girmeniz önerilir ya da sürekli bulunduğunuz bir adresiniz varsa sisteme girmeniz önerilir. Ürünleriniz size teslim olamadıysa bulunduğunuz bölgeye dağıtım yapan MNG Kargo şubesinde ürünleriniz 2 iş günü beklemektedir ve 2 iş günü içinde ürünlerinizi teslim almazsanız iadesi gerçekleşmektedir.
 
Ürününüzde hasar ya da kırılma gibi durumlar yaşadığında ürünü teslim alamamız geremektedir gelen kargo görevlisinde hasar tespit raporu tutmasını istemelisinizdir. Tutulan hasar tespit raporuna göre yaşanan mağduriyetiniz şirketimiz tarafından ya da MNG Kargo tarafından karşılanmaktadır.
 
Ücretlendirme

Kargo Ücreti:3TL
Kapıda Ödeme:6,99TL