Hakkımızda

www.allisverisyapyap.com sitemiz Kasım 2019 yılında kurulmuş olup kaliteyi ön planda tutan bir e-ticaret sitesidir. Ürünlerimiz piyasalardaki ücretlere göre kıyaslaması yapılarak en ucuz şekilde sizlere sunulmaktadır. Alışveriş Yap Yap sitesinin öncelikleri kalite ürün sunması ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmasıdır. Alışveriş Yap Yap sitesinin hedefi daha çok meşteriye ulaşmak ve kalite ürünleri müşterilerimze sunmaktır.

Alışveriş Yap Yap Şirket Bilgileri

Şirket: Alışveriş Yap Yap San. Tic. A.Ş

Telefon: 0212 637 04 80

Adres: Mehmet Nezih Özmen Mah. Göksel Sok. No:53/1 Güngören İstanbul

Dropshopping

www.allisverisyapyap.com dropshopping olarak ürün satışı gerçekleştirmektedir. Dropshopping ortaklı satışta denildiği bir satış sistemidir burada ürünler Alışveriş Yap Yap'ın değildir başka bir şirketindir kar ortaklığı ile satışlar gerçekleşmektedir. Ürünler Dropshopping Merkezi Sistem(
www.dropshippingmerkezisistem.com) adı altında olan şirketten sağlanmaktadır. Alışveriş Yap Yap sadece ürün satışı gerçekleştirmektedir ve site sahibi olarak karını almaktadır, iade değişim, ürünlerin vergi ödemesi, stoklanması, çalışanlar, yazılım işlemleri, depo vb. gibi bütün işlemleri Dropshopping Merkezi Sistem tarafından karşılanmaktadır. Alışveriş Yap Yap(www.allisverisyapyap.com) ürünlerin reklamını ve satış işlemlerini gerçekleştiren bir sitedir. Dropshopping Türkiye'de yasal olmakla birlikte bütün yasal gereksinimler Dropshopping Merkezi Sistem tarafından sağlanmaktadır. Sitemizde sağ alt tarafta İletişim bölümünde bulunan mail([email protected]), telefon numarası(0850 305 3797), adres(Mehmet Nesih Özmen Mahallesi , Kasım Sokağı , No:22/1 - Güngören / İstanbul) bilgileri Dropshopping Merkezi Sistemin aittir ve bu bilgilerin bulunama sebebi iade ve değişim işlemleri, ürün sorunları, ürün bilgileri vb. içindir.

Alışveriş Yap Yap, Dropshopping Merkezi Sistem ürünlerini Facebook, İntagram, Google reklamları, Google arama motoru alanlarında yayınlama izni bulunmaktadır.